INFORMACE

- Mimpi Dreams - adventura a logická plošinovka

Dnes byla spuštěna Indie GoGo kampaň na plyšovou hračku psa Mimpi, hlavní charakter naší úspěšné hry Mimpi Dreams. Mimpi Dreams je unikátní kombinací adventury, logické a plošinové hry s více jak 2,4 miliony aktivními hráči po celém světě. 

České nezávislé herní studio Dreadlocks Mobile (původní Silicon Jelly) s potěšením oznamuje spuštění speciální před-objednávkové kampaně na plyšovou postavičku pejska Mimpiho, známého hrdiny jejich počítačové a mobilní hry Mimpi Dreams. Kampaň je spuštěna na komunitním webu Indie GoGo, kde poběží následující 2 měsíce, během kterých se bude snažit shromáždit 250 objednávek.

 

 

O Produktu
Plyšová hračka Mimpi bude vyrobena ručně v České Republice, odkud Mimpi pochází. A každý kousek bude originálem.


O Kampani
V minulosti bylo těchto plyšových pejsků vyrobeno jen několik kusů, ale ty už jsou dlouhé roky vyprodané. Přestože původně už se s výrobou dalších pejsků nepočítalo, prosby fanoušků hry o ně neutichaly, ba naopak. A tak došlo ke spuštění této kampaně, jejíž případný zisk vloží vývojáři do dalšího vývoje her.


O Hře
Mimpi Dreams je jedinečnou kombinací příběhové hry, puzzle a skákačky. Je to hra pro všechny. Pro dospělé, i pro ty, kteří ještě neumí číst.


O Dreadlocks Mobile / Silicon Jelly
Silicon Jelly vzešlo v roce 2011 z úspěšné kreativní agentury Prague Bistro. V únoru 2017 bylo Silicon Jelly získáno firmou Dreadlocks Ltd a následně přeměněno v Dreadlocks Mobile. Toto znovuzrozené herní studio se bude nadále starat o udržování a rozšiřování titulu Mimpi Dreams a přípravu nových herních značek pro mobilní zařízení.

ODKAZY:

Stránka: http://www.mimpi-dreams.com
Presskit: http://www.mimpi-dreams.dreadlocks.cz/press
Indie GoGo: http://www.indiegogo.com/projects/plush-toy-mimpi-game-dog/

Vytisknout