. Programy pro vyladění windows XP

PROGRAMY PRO VYLADĚNÍ WINDOWS XP

Programy pro OS Windows XP

XP-AntiSpy
Jednoduchý prográmek umožňující rychlé a jednoduché vypnutí některých  automatických update systému, odesílání autentifikací, automatické přijímání licencí ve Windows Media Playeru, reportování chyb Exploreru, ovládání počítače po síti a mnoho dalšího ve Windows XP.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/xp-AntiSpy_setup-english.exe


CCleaner 2.23.999
CCleaner je užitečný program pro odstranění nepotřebných souborů z pevného disku a vyčištění registrů od chybných či zbytečných záznamů. Aplikace po spuštění například vysype koš, vymaže historii a cookies soubory z internetových prohlížečů, smaže historii naposledy otevřených a spouštěných souborů, vymaže i další nepotřebné a nepoužívané systémové soubory a tím také optimalizuje rychlost systému.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/ccsetup223.exe

 


 

Fresh UI
Zpřístupňuje jinak skryté možnosti Windows XP. Ve srovnání s jinými produkty tohoto ražení nenabízí Fresh UI obrovské množství tweakovatelných nastavení. Přesto s ním lze nastavit vlastnosti systému, optimalizovat ho, upravit chování integrovaných aplikací a měnit oprávnění uživatelů.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/frui.exe


Regino 5.0
Program Regino slouží k vylaďování, zabezpečení a optimalizaci OS Windows. Přináší i mnoho nástrojů pro zjednodušení práce na PC. Je navržen pro běžné uživatele, ale je vhodný i pro administrátory. Dokáže vyčistit disk, vytvářet seznam MP3 souborů, spravovat spuštěné programy po startu a zvýšit anonymní používaní systému. Mezi další funkce patří například změna log v systému, zakázání některých funkcí a mnoho dalších. Ovládání programu je jednoduché až intuitivní.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/i_regino.exe


Safe XP 1.5
Safe XP dovolí uživatelům rychle vylepšit různá bezpečností a osobní nastavení ve Windows XP. Volby zahrnují nastavení multimediálního přehrávače, nastavení služeb (synchronizaci času, přístup k registru atd.) a možnost odstranit položky ze startovního menu, upravení síťové bezpečnostní politiky a ještě více.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/SafeXP.zip


 

Tweak And Tune 1.0.1
Tweakovací nástroj umožňující rychle a hlavně přehledně nastavovat množství skrytých voleb ve Windows XP. Jednotlivé položky jsou rozděleny do několika podmenu, jako např. ovládací panel, průzkumník, síť, systém, start menu atd., díky čemuž máte naprostý přehled, kde se co nachází.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/tnt.exeXP Multi-Tool 1.0
XP Multi-Tool je utilita pro tweakování a detailní nastavení Windiws XP. Kromě toho program i zvládne základní zabezpečení počítače proti neautorizovanému použití. Deaktivovat lze například správce úloh, editor registrů, nastavení složek a další funkce.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/winxp/XP_Multi-Tool_Setup.zip

Vytisknout