. Zálohování filmů z DVD a Blu-Ray

Zálohování vašich filmů z DVD a Blu-Ray disků

ShrinkTo5

Velmi dobrý program pro kopírování a zálohování hudby a filmů z DVD a CD disků. Program zvládne v podstatě vše, co velmi oblíbený DVD Shrink. Kopírování vybraných úseků nebo celého DVD, komprimaci dvouvrstvých DVD atd.

ShrinkTo5

 

Odkaz ke stažení : http://playgate.cz/stahuj/kopirovani_filmu/ShrinkTo5Basic.exe


 

DVDFab Passkey

DVDFab Passkey je užitečný program pro odstranění různých ochran a regionů u DVD a Blu-ray disků při jejich kopírování. Program pracuje na pozadí vašeho operačního systému a odstraňuje ochrany filmů na DVD a Blu-ray discích. DVDFab Passkey není třeba nijak nastavovat, po instalaci zcela automaticky rozpoznává vložené DVD a Blu-ray disky.

Odkaz ke stažení : http://playgate.cz/stahuj/kopirovani_filmu/DVDFabPasskey7012Beta.exe


 

DVDFab HD Decrypter

DVDFab Decrypter je jednodušší verze placeného programu DVDFab Platinum. Program umí kopírovat celé filmové DVD/HD-DVD/Bluray na pevný disk a dokáže také odstranit různé typy ochrany proti kopírování. DVDFab HD Decrypter je velmi užitečný program, který má navíc jednoduché ovládání, takže práce s ním je velmi snadná.

Odkaz ke stažení :  http://playgate.cz/stahuj/kopirovani_filmu/DVDFab7030.exe


 

DVD43

Jednoduchá a užitečná utilita, běžící na pozadí vašeho opračního systému, která dokáže při vložení DVD do mechaniky rozpoznat a odstranit různé typy ochran proti kopírování. Velmi tak usnadňuje zálohování vašich filmů na DVD.

Odkaz ke stažení : http://playgate.cz/stahuj/kopirovani_filmu/DVD43_4-6-0_Setup.exe


 

 

Vytisknout