- On-line Antivir

On-line Antivir

On-line Antivir je aplikace, která otestuje váš počítač pomocí internetu.

V současnosti tuto funkci nabízí většina výrobců nejznámějších antivirových programů. Výhoda takových on-line antivirů je jasná - můžete otestovat váš PC na přítomnost virů, aniž byste museli instalovat nový antivirový program. Takže pokud si potřebujete otestovat zda váš současný antivir plní dobře svoji funkci, použijte některý níže uvedený On-Line Antivir :

 

ESET Online Scanner

ESET On-line Scanner Antivir

ESET Online Scanner je jednoduchá a bezplatná  internetová služba, která uživatelům poskytuje nástroj na vyhledávání a odstranění různých druhů počítačových hrozeb, bez potřeby mít nainstalovaný antivirový program.

DŮLEŽITÉ: ESET Online Scanner vyžaduje pro spuštění administrátorská práva uživatele.

http://www.eset.cz/eset-online-skener

 

Symantec Security Check

Symantec free Antivirus

Internetová aplikace Symantec Security Check poskytuje dva druhy on-line testů. První je antivirový test celého počítače na výskyt škodlivého softwaru. Druhý test  umí komplexně otestovat zabezpečení počítače před různými typy útoků z internetu.

http://security.symantec.com/sscv6/home.asp?langid=ie&venid=sym&plfid=21&pkj=XWVMUYTACDCOYWOBWYS

 

McAfee FreeScan

Otestovat váš PC a zjistit tak případnou virovou nákazu umí velmi dobře také on-line antivir McAfee FreeScan. Internetový antivir Funguje jen v internetovém prohlížeči Internet Explorer. Vedle informací o virové nákaze vám McAfee FreeScan nabídne i návod jak se viry ve vašem PC odstranit.

http://home.mcafee.com/Downloads/FreeScan.aspx?ctst=1

BitDefender Online Scanner

Nejnovější verze virů dokáže odhalit nternetový antivir BitDefender Online Scanner. Program se však neobejde bez instalace doplňku do vašeho internetového prohlížeče. V nastavení si můžete zvolit, které soubory bude internetový antivir kontrolovat, a také jestli má nakažené soubory rovnou zničit.

http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html

Vytisknout