- HRY ON-LINE

HRY on-line

Připravili jsme pro vás zajímavé on-line hry zdarma :


Angry Birds

Angry Birds hra z mobilu zdarma na PC

Hledáte zábavnou hru, kterou si můžete zahrát kdekoliv ? PlayGate vám přináší jednu z nejpopulárnějších on-line her : Angry Birds. Výhodou je, že se nemusí  instalovat, protože se spouští přímo v internetovém prohlížeči. V této zábavné hře spolu bojují ptáčci proti prasatům.

Vyzkoušejte super hru zdarma : http://chrome.angrybirds.com/


Fancy Pants 2

Zajímavá a hezky zpracovaná on-line hra. Panáček se dobře ovládá, pěkně běhá a skáče. Pozor musíte dát na velké a zlé pavouky, které můžete buď přeskočit nebo na ně dvakrát skočit a tím je zničit. Panáček vyskočí pokud stisknete písmeno : "S" .  

http://www.miniclip.com/games/fancy-pants-adventure-2/en/


Robokill

Vesmírná loď byla napadena nepřátelskými roboty a vaším úkolem je zničit je všechny. Hra je velice pěkně graficky i zvukově propracovaná. Pamatujte, že jste jediná naděje na záchranu.

Nezapomeňte v průběhu hry vylepšovat zbraně a brnění robota.

http://www.miniclip.com/games/robokill/en/

 

MotherLoad

Pomocí bagr-robotka musíte vykopat co nejvíc rudy. Vydělané peníze můžete použít na vylepšení robotka, se kterým se pak dostanete hlouběji a hlouběji pod zem.

http://www.miniclip.com/games/motherload/en

 

 

Motocross

Motocross závody ! Velmi dobře graficky propracovaná trať. Během skoků na motorce můžete dělat i různé triky pomocí kláves : A, S, D . Za provedené triky dostáváte finanční odměnu. Supr hra pro vaše odreagování.

http://www.miniclip.com/games/motocross-fever/en/

 

 

 

Vytisknout