. Programy na komprimaci (rar,zip)

Programy pro komprimaci a dekomprimaci (ZIP,RAR,WINRAR)

WinRAR

WinRAR je velmi oblíbený archivační program. Zvládá formáty RAR a ZIP, a umí číst a rozbalovat mnoho dalších formátů. Nová verze s sebou přináší také jiný vzhled i uspořádání tlačítek. Práce se jmény souborů byla doplněna o Unicode, což může zabránit mnohým problémům s národními znaky ve jménech archivovaných souborů.

Licence : Shareware - 40 dní na vyzkoušení

Odkaz ke stažení:

verze 4.01 :

http://playgate.cz/stahuj/wrar401.exe

verze 3.93 :

http://playgate.cz/stahuj/wrar393cz.exe7-Zip

Balení a rozbalování nejen ve formátu ZIP

7-Zip je volně distribuovatelný komprimační program s vlastním formátem 7z, který je ve většině případů účinnější než formát RAR či ACE. 7-Zip vytváří archívy plně kompatibilní s ostatními ZIP utilitami. Používá však pouze "Store" a "Deflate" metody komprese. Pro dekomprimaci umí použít navíc metodu "Implode".

Programem můžete získat až o 10 procent lepší kompresi než PKZip a WinZip.

Odkaz ke stažení:

http://playgate.cz/stahuj/komprimacni/7z465.exe (novější verze programu)

http://playgate.cz/stahuj/7z460.exe (starší verzeprogramu)


UltimateZip 4.0.2.16

Archivační program pro širokou škálu formátů. Obsahuje podporu pro kompresi do formátů ZIP, Blak Hole, CAB, JAR, LHA ,GZIP ,TAR, TAR-GZIP a dekompresi z formátů ACE, ARC, ARJ, RAR, ZOO, ZIP, Blak Hole, CAB, JAR, LHA, GZIP, TAR a TAR-GZIP. Umí spolupracovat s antivirovými programy, podporuje dávkové zpracování, dokáže opravit poškozené ZIP archivy a obsahuje průvodce pro snadné ovládání.

Odkaz ke stažení:

http://playgate.cz/stahuj/komprimacni/uzsetup.exe


ZipGenius 6.0.3.1150

Velmi výkonný nástroj pro kompresi souborů. Umožňuje kompresi a dekompresi více než 20-ti různých formátů archivů. Podporuje metodu plug&play a navíc se integruje do kontextového menu. Suite verze obsahuje, kromě nástroje pro kompresi a správu archivů také, jednoduchého FTP klienta.

Odkaz ke stažení:

http://playgate.cz/stahuj/komprimacni/zg603std.exe

 


FilZip 3.06

Komprimační nástroj s podporou většiny používaných formátů archivů. Umožňuje kopmprimaci do souborů typu ZIP, BH, CAB, JAR, LHA (LZH), TAR a GZIP. Dekomprimuje ACE, ARC, ARJ, RAR, ZOO. Program umožňuje také například přímé odesílání archivů mailem, rozděluje archivy do více souborů, podporuje ochranu heslem atd.

Odkaz ke stažení:

http://playgate.cz/stahuj/komprimacni/fz304.exe

 


stahuj - winrar - wrar - archivace - stahuj - freeware - software - zdarma - free - archivační programy

Vytisknout