- Jak odhalit různá hesla a produktový klíč k Windows

Jak odhalit hesla a produktový klíč k Windows či MS Office

Web PlayGate.cz pro vás připravil programy, které umí odhalit zapomenuté heslo a produktový klíč např. v ICQ, , Windows 7, Windows 8, Miranda, Outlook Express, Microsoft Outlook 2000, Mozilla Thunderbird atd.

( Pozor, některé antivirové programy mohou tyto programy považovat za nebezpečné, protože sledují dění v systému stejně jako to dělají škodlivé programy ) .

 

 


ProduKey

Produktové číslo Windows

 

Jak zjistit seriové číslo - product key Windows

 

ProduKey je jednoduchý prográmek pro zjištění sériového čísla (product key) oparečního systému Windows a sady aplikací MS Office. Tato jednoduchá aplikace u systému Windows (XP, Vista, Win 8 a Win 10), Office  a případně SQL serveru zobrazí nejen klíč (ProductKey), ale i identifikační číslo produktu (ProductID). Ze zjištěných ProductKey a ProductID lze vytvořit přehledný výstup v HTML formátu.

Licence : Freeware

Odkaz ke stažení : Produkey

 

 


 

 

LicenseCrawler !

 

Program na zjištění licence - product key u Windows 7, 8

 

LicenseCrawler je výborný program pro zjištění sériového čísla (product key) např. u oparečního systému Windows 7, 8  a sady aplikací MS Office. Tato jednoduchá aplikace u systému Windows (XP, Vista Win7 Win8), Office (2003, 2007 a 2010) a případně SQL serveru zobrazí nejen klíč (ProductKey), ale i identifikační číslo produktu (ProductID).

Operační systém : Windows XP, Windows 7 , Win8

Licence : Freeware

Program ke stažení : LicenseCrawler

 


 

ProduKey - heslo k Windows

 

ProduKey je jednoduchý prográmek pro zjištění sériového čísla (product key) oparečního systému Windows a sady aplikací MS Office. Tato jednoduchá aplikace u systému Windows (XP, Vista a 7), Office (2003, 2007 a 2010) a případně SQL serveru zobrazí nejen klíč (ProductKey), ale i identifikační číslo produktu (ProductID). Ze zjištěných ProductKey a ProductID lze vytvořit přehledný výstup v HTML formátu.

Operační systém : Vista-32, Win Me, Win NT, Win XP, Win 2000, Win 2003

Licence : Freeware

Web programu a odkaz ke stažení : www.nirsoft.net

 


 

Mail PassView 1.55

Prográmek Mail PassView umožňuje rychlé zjištění zapomenutých či ztracených hesel u nejpoužívanějších klientů elektronické pošty. Mail PassView zjistí hesla v klientech Outlook Express, Microsoft Outlook 2000/2002/2003/2007, Eudora, Thunderbird, IncrediMail, Netscape 6.x/7.x a dalších. Program nevyžaduje instalaci.

POZOR : tento program díky svým vlastnostem může být nahlášen některými antivirovými nástroji jako trojský kůň nebo virus, nemusíte se však bát, je zcela bezpečný !

Operační systém : Vista-32, Win XP, Win 2000, Win 2003

Licence : Freeware

Odkaz ke stažení : http://www.slunecnice.cz/sw/mail-passview/


 

Asterisk Logger 1.04

 

Asterisk Logger je program , který umí zjistit hesla ukrytá za hvězdičkami v přihlašovacích oknech různých programů. Získává skrytá hesla automaticky a umí je ukládat do HTML souboru. Použití programu : program spusťte a pak otevřete program s uloženým heslem. Namísto hvězdiček se po chvilce objeví heslo a uloží se do Asterisk Logger. Program se hodí hlavně pro uživatele se sklerozou :o)

Operační systém : Win Me, Win NT, Win XP, Win 2000, Win 98

Licence : Freeware

Odkaz ke stažení : http://www.slunecnice.cz/sw/asterisk-logger/


 

SniffPass 1.03

SniffPass je jednoduchý a užitečný prográmek pro zjištění zapomenutých přihlašovacích jmen a hesel na servery s protokoly POP3, IMAP4, SMTP, FTP a HTTP. SniffPass se nemusí instalovat. SniffPass zjistí zapomenutá hesla, která procházejí přes síťový adaptér. Stačí zapnout sledování a postupně se zobrazí hesla z protokolů POP3, IMAP4, SMTP, FTP, HTTP a (základní ověřování hesla). Uplatní se tak tam, kde je nutné nalézt hesla pro webové stránky, FTP nebo e-mail.

Operační systém : Vista-32, Win Me, Win XP, Win 2000, Win 2003, Win 98

Licence : Freeware

Odkaz ke stažení : http://www.nirsoft.net/utils/password_sniffer.html


 

Network Password Recovery 1.2

Program umí zobrazit hesla uložená v počítači pro aktuálně přihlášeného uživatele. Není problém zjistit hesla z IE, instant messnegerů, Outlooku, pro přístup ke vzdáleným PC apod.

Operační systém : Win 98 a novější

Licence : Freeware

Odkaz ke stažení : http://www.nirsoft.net/utils/network_password_recovery.html

 

 


 

 

Hesla k Windows + Produktový klíč Windows + Serial number

 

 

 

 

 

 

 

Vytisknout