. Programy pro komunikaci (ICQ)

Programy pro komunikaci (IM, ICQ, Skype)


ICQ cz s podporou zasílání SMS a facebook chat

ICQ je světově nejrozšířenější nástroj na online komunikaci mezi uživateli připojenými k internetu. Jeho instalace je velmi jednoduchá a používání intuitivní.

Komunikace mezi uživateli probíhá narozdíl např. od emailu v reálném čase, Vaší zprávu uvidí příjemce okamžitě a je také schopen okamžitě odpovědět.

Nejnovější verze jednoho z nejpopulárnějších komunikačních programů ve světě Internetu. V této verzi ICQ 7 nově najdete kromě jiného také nový vzhled uživatelského prostředí, které nabízí odesílání textu přímo z hlavního okna ICQ bez nutnosti otevírat komunikační okno. K dispozici je samozřejmě i hlasová komunikace, posílání SMS, konferenční textová komunikace a další zajímavé funkce. Vylepšeny jsou i funkce prohlížeče historie.

ICQ7

Operační systém : Win7, Vista-32, Vista-64, Win XP, Win 2003
  
Aktuální verze ke stažení :
  
 
 

Icq2go

 ICQ2go je jednoduchý ICQ klient, který funguje bez nutnosti instalace ! Icq2go není program, ale webová aplikace, kterou můžete spustit odkudkoliv, aniž byste cokoliv instalovali. To se může hodit třeba ve škole nebo v práci ....

PlayGate.cz

http://download.icq.com/download/icq2go/ 
(na stránce klikněte na tlačítko Launch !)

Skype

Skype je prográmek sloužící k telefonování, posílání zpráv a souborů. Telefonování mezi uživateli Skype je zdarma a to kdekoliv na světě a neomezeně na délce hovoru.

 

Program ke stažení zde :

http://www.skype.com/intl/cs/get-skype/on-your-computer/windows/

http://playgate.cz/stahuj/SkypeSetupFull.exe


Miranda IM 0.9
  
Velice populární IM klient pro více protokolů v nejnovější stabilní verzi. Miranda je mnohem jednodušší, splňuje všechny základní požadavky běžného uživatele a zabírá minimum paměti a tak příliš nezatěžuje systém.
V základní instalaci je Miranda prakticky bez funkcí a vylepšení. Díky obrovskému množství doplňků si ji ale můžete přizpůsobit přesně k obrazu svému.

Novinky verze 0.9:

  • Podpora přenosu souborů větších jak 4GB
  • Podpora ikon 32x32 pixel

 

 
Odkaz ke stažení :
 
 

Vytisknout