PC Programy

. Programy pro notebook

PlayGate.czZdarma užitečné programy pro váš notebook

 

NetStumbler 0.4.0 

NetStumbler (Network Stumbler)  je jednoduchý nástroj pro snadné a rychlé vyhledání všech dostupných bezdrátových wifi sítí v okolí počítače.

Odkaz ke stažení: http://playgate.cz/stahuj/notebook/netstumblerinstaller_0_4_0.exe


Notebook BatteryInfo 1.2.0.21
Užitečný prográmek, který na dolní liště zobrazuje podrobné informace o stavu beterie v notebooku.  Kromě aktuální kapacity baterie zobrazuje také dobu která zbývá do úplného vybití.

BatteryBar 3.1
Program BatteryBar zobrazuje u notebooků stav baterie v procentech a čas po který ještě baterie vydrží. Při nabíjení ukazuje čas do ukončení nabíjení.

Zet Switch 0.2 
Program Zet Switch umožňuje snadnou změnu nastavení síťového připojení. Užitečný je zejména pro uživatelé notebooků, kteří se často připojují k různým sítím s rozdílným nastavením. Díky tomuto programu stačí pro změnu nastavení pár vteřin.  Program je navíc skutečně velmi jednoduchý, takže jeho ovládání zvládnou i méně zkušení uživatelé.

A.L.A.R.M. 1.01
A.L.A.R.M. je utilita, která spustí alarm ve chvíli odpojení počítače od elektrické sítě. Uživatel tak může zabránit nechtěné kráděži notebooku.

BatteryCare 0.9.6.3

BatteryCare je aplikace podávající detailní a přehledné informace o stavu beterie notebooků, netboků a dalších přenosných počítačů. Uživateli jsou k dispozici i údaje o výrobci a některé statistiky. Pro úsporu energie a prodloužení práce na notebooku umí BatteryCare vypnout Aero efekty Windows Vista.