PC Programy

. Programy na převod formátů VIDEA

Programy na ÚPRAVU VIDEA

Any Video Converter

Any Video Converter vám pomůže vyřešit problém jak převést video z jednoho formátu do jiného a umožní vám také snadno upravit velikost videa.
Any Video Converter - převod formátů
Any Video Converter je program, který umí převádět videa do různých formátů, např. :
  • DivX, XviD
  • MOV, rm, rmvb
  • VOB, DVD
  • WMV
  • MPEG
Program umí také převádět a upravovat videa pro přenosná zařízení (mobilní telefon, iPOD, PSP, MP4přehrávač). Zvládá také upravovat dodatečná nastavení videa u MP4 souborů.
Licence: Freeware
Velikost souboru: 15,8 MB
Operační systém: Windows 98/NT/2000/XP/Vista/7
Odkaz ke stažení :

Free Video to DVD Converter

Převod videa do DVD formátu pro vaše stolní DVD přehrávače ....
Pokud chcete vypálit film v AVI na médium DVD-R tak, aby fungoval na stolním DVD přehrávači, tak vám pomůže právě tento prográmek. Jak již jeho název nypovídá, umí převádět nejen video na DVD-Video disky, ale hlavně je zdarma. Jako zdroj můžete použít různé videosoubory (AVI, MPEG) v libovolných formátech (DivX, XviD, MPEG, MOV, MP4, 3GP, WMV atd.). Pak již stačí nastavit výstup a nechat program chvilku pracovat. Po nějaké době bude překódování hotovo a vy přímo z programu můžete video na DVD-Video disk nechat vypálit. Pozor - při instalaci vám bude nabídnuta instalace nástrojové lišty do internetového prohlížeče. Naštěstí si ji nemusíte nechat instalovat (zatržení instalace lze bez problémů zrušit).
Free Video to DVD Converter
Odkaz ke stažení:
http://playgate.cz/stahuj/FreeVideoToDVDConverter.exe