PC Programy

. Programy pro práci s mobily

Programy pro mobilní telefony


Sony Ericsson PC Suite

Správce souborů pro mobilní telefony Sony Ericsson !
Program umožňuje procházet obsah systému souborů v mobilním přístroji a přenášet multimediální soubory mezi mobilním přístrojem a PC. Pro připojení lze využít kabel, infračervené rozhraní nebo Bluetooth.

sony ericsson

Odkaz ke stažení : http://playgate.cz/stahuj/mobil/SE.exe


ActiveSync

Jestliže máte mobilní telefon s operačním systémem Windows Mobile, určitě se Vám bude hodit ActiveSync (pro Windows XP). Program slouží k synchronizaci kontaktů, záznamů v kalendáři, e-mailů, úkolů, poznámek a dalšího obsahu mobilního telefonu s e-mailovým klientem Microsoft Outlook. ActiveSync toho zvládne ještě mnohem více, například i stahování obrázků z fotoaparátu v mobilu, nahrávání hudebních souborů do mobilu nebo oboustranný přenos dokumentů. (Program je kompatibilní s většinou typů HTC)

ActiveSync

ActiveSync stahuj zde. (aktuální verze programu)

MOBILedit! 2.3.0.18

MOBILedit! je jedinečný modulární systém, umožňující ovládat mobilní telefony z počítače a znásobit tak možnosti využití telefonu. Po připojení telefonu kabelem, infraportem nebo Bluetooth můžete snadno kopírovat fota z telefonu, nahrávat loga, vyzvánění, MP3 i přenášet v telefonu dokumenty. Dále můžete vytáčet čísla, přijímat a posílat SMS, organizovat kontakty, zálohovat, hlasovat, hrát hry a mnoho dalšího.
Licence:Demo
Omezení:7 dnů, poté je částečně omezen

Odkaz ke stažení:


MyPhoneExplorer

MyPhoneExplorer je volně dostupná aplikace pro správu mobilních telefonů značky Sony Ericsson. Stačí telefon připojit přes kabel, bluethoot nebo Irda k počítači a práce může začít.

Program je optimalizován pro telefon Sony Ericsson K700, ale úspěšně zde byly testovány i další typy jako T300, T610, T630, T68, K500, S700, K750, D750, V800, Z600. Program je dostupný v několika jazycích včetně češtiny.
Pokud tedy hledáte jednoduchý program pro administraci svého telefonu přes počítač, MyPhoneExplorer vás jistě nezklame.

Odkaz ke stažení:

Nokia PC Suite
Sada nástrojů pro správu vašeho mobilního telefonu Nokia. Program umí připojit váš telefon pomocí kabelu, infraportu nebo bluetooth k počítači. Následně můžete do telefonu nahrávat soubory, zálohovat kontakty, posílat a číst zprávy, vytvářet pozadí a melodie, nahrávat MP3 do telefonu a podobně.
Program při instalaci krok za krokem navádí uživatele, jak připojit svůj telefon k počítači. Jeho snadná obsluha je podpořena i češtinou.

Nokia Nseries PC Suite je speciální verze pro mobilní telefony:
Nokia N76, N77, N81, N82, N95

Odkaz ke stažení:


Acala 3GP Movies Free
Převody do mobilního formátu 3GP. Prográmek umožňující převody video souborů do mobilního formátu 3GP.

Vlastnosti:

  • Podpora pro formáty divx, xvid, avi, mpg, mpeg, vob, vcd a svcd
  • Velká rychlost převodu a vysoká kvalita
  • Nastavení startovní a koncové pozice ve videu
  • Dávkové konverze (převod pro několik souborů najednou)
  • Nastavení výstupních parametrů videa
  • Dělení videa na několik menších souborů
  • Náhledy atd.

Odkaz ke stažení: