- Aliens vs Predátor 3 - recenze a videa ze hry ...

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Aliens vs Predátor 3 (2010)

 

Dlouho očekávaná hra Aliens vs Predator 3 se mi konečně dostala do rukou, a tak jsem jí hned vyzkoušel. Hodně jsem se těšil na kvalitní grafické zpracování, protože hra podporuje DirectX 11, což představuje v současné grafice her velký pokrok.

Ve hře si můžete vybrat tři rasy, za které chcete hrát a to lidi (mariňáky), predátora a nebo aliena (vetřelce). Výběr je svobodný a záleží jen na vás, za kterou se vám bude hra líbit.

Hned po pár minutách hraní vás hra přímo nadchne, a pokud máte grafickou kartu, která podporuje DirectX11 budete grafikou této hry uneseni. Co se týče příběhu bohužel hra ztrácí na zajímavosti. Za každou rasu vám to nabídne 5 misí, sice různých, ale jak budete hrát déle začnete si uvědomovat, že na tomto místě jste už byli jenom jste měli jiný úkol. Ano bohužel hra po delším hraní se stává trochu stereotypní, ale to vám lehce vynahradí multiplayer této hry, kde jistě bude o zábavu postaráno.

Co se týká hratelnosti nevidím jediný problém, postavu ovládáte klasicky w,s,a,d, mezerník, čísla a myš, takže se při boji ani nebudete muset podívat na klávesnici.

Nutno také podotknout, že hra je inspirována stejnojmenným filmem, najdete tam i nějaké shody, jako například pana Waylanda nebo pyramidu, ve které se odehrávají boje.

 

Aliens vs Predator

Aliens vs Predator

Aliens vs Predator

Odkaz ke stažení demoverze : http://store.steampowered.com/app/34200/

Konfigurace PC :
Operační systém: Windows XP,Vista, Windows 7
Procesor: Intel Pentium 4 3,4GHz nebo Athlon 64 3000+
RAM paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 256 MB např. (NVIDIA 7900 / ATI X1800)
Harddisk: 16.00GB volného místa na disku
DirectX®: min. DirectX 9.0c
Poznámka : hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam

 

Hře Aliens vs Predator 3 (2010) uděluji : 89% velice povedená hra až na trochu pokaženou kampaň.

Airsoftmen