- Battlefield Bad Company 2 - recenze a video ze hry ...

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Battlefield Bad Company 2

 

 

Tak nyní si trochu popovídáme o hře Battlefield Bad Company 2, která je již několikátou hrou s podporou DirectX11.

Nejprve ke grafice. Hra by narozdíl od předešlé hry Bad Company měla být na graficky lepší úrovni, což se myslím podařilo. Okolí, výbuchy, kouř, oheň jsou téměř dokonalé, na druhou stranu ale některé zbraně působí ,,nedodělaně,, naštěstí jsou to jen některé, a u ostatních zbraní takový problém není, ale je to battlefield, tak nemůžeme čekat dokonale graficky upravenou hru.

DirectX11 představuje významnou roli, pokud máte 11ku můžete v nastavení najít další zlepšení grafiky (AA,AF,HBAO), to vám bohužel dx9 nenabídne.

Zvuk je ohromný slyšíte výbuchy, křik, střelbu, pískání v uších. Prostě zvuk se této hře opravdu povedl, a jestli máte 5.1 reproduktory, tak si budete připadat jako kdyby jste byli přímo v dění této hry.

Co se týká samotného hraní, myslím že zklamáni určitě nebudete. Hra se sice pyšní nadupaným multiplayerem, kde můžete použít téměř cokoli, ale Bad Company 2 pro vás připraví i pěknou kampaň, kde si můžete své dovednosti procvičit.

Na závěr bych dodal, že hra Battlefield Bad Company 2 je hra, která nikoho neurazí. Počítejte ovšem s tím, že tato hra bude vyžadovat nadupané PC.

 

Battlefield Bad Company 2

Battlefield Bad Company 2

Battlefield Bad Company 2

Konfigurace PC :
Operační systém: Windows XP,Vista, Windows 7
Procesor: min. Intel Core 2 Duo @ 2.0GHz, nejlépe však : čtyřjádrový procesor
RAM paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: min. 256 MB např. NVIDIA GeForce 7800 GT nebo ATI X1900, nejlépe však 512 MB např. NVIDIA(R) GeForce GTX 260 512MB
Harddisk: 15 GB volného místa na disku

Hodnocení :

Hře Battlefield Bad Company uděluji : 87% slušná hra, ale ještě pořád něco chybí.

Airsoftmen