- Assassin's Creed 2 - recenze a video ze hry

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Assassin's Creed II

 

Konečně je tady dlouho očekávané pokračování hry Assassin's Creed.

Příběh druhého dílu začíná tam, kde předešlý končil, to znamená uvězněný v Abstergu, odkud vás naštěstí vysvobodí Lucy Stillmanová, která stejně tak jako vy patří k zabijákům. Hráč se tak dostane do nové verze animu (2.0) a příběh může začít.

Hráč se ale již nevžije do role zkušeného zabijáka Altaira, ale do role mladého Ezia který se stane po popravě části své rodiny uprchlíkem a jediné po čem touží je pomsta. Oproti předchozímu dílu, kdy hráč již měl všechny dovednosti naučené se toho hodně změnilo. Ezio na začátku neumí téměř nic a než se stane dokonalým zabijákem musí se všechno naučit.

Ve hře najdete i spoustu vedlejších úkolů, jako například sbírání pírek, luštění symbolů, mapování okolí, nákup obrazů nebo renovace vlastního města.

Hráč navštíví spoustu známých italských míst, jako jsou například Benátky nebo Řím. Takže po celou dobu hraní se určitě nudit nebudete. Mise nejsou stereotypní a i okolí víc ožilo. Můžete najímat žoldáky, házet peníze muzikantům nebo odlákat stráže pomocí svůdných dívek. Také se ve hře setkáte s Leonardem DaVincim, který pro vás bude vyvíjet zbraně.

Dalo by se říct, že v příběhu neudělali vývojáři žádnou chybu, horší je to ale v grafice. Hra totiž nepodporuje ani DirectX11 ani DirectX10 (Assassin's Creed 1 podporoval DX10 ) nýbrž jen DirectX9, což mě tedy velmi zklamalo.

Na druhou stranu ale vývojáři vyvinuli novou protipirátskou ochranu. Ta spočívá v tom, že všechny data jsou během hraní stahována ze serveru Ubisoftu. Hráč tedy musí mít neustálé internetové připojení nebo si hru prostě nezahraje, což je pro některé hráče taky mínus.

PlayGate.cz

PlayGate.cz

PlayGate.cz

 

 Hře Assassin's Creed II uděluju :  90% . Škoda jen toho DirectX, snad to bude příště lepší.

Airsoftmen