- Kane and Lynch 2 : Dog Days - recenze a video

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Kane and Lynch 2 : Dog Days

Ve hře Kane and Lynch 2 : Dog Days se vžijete do role zabijáka Lynche a s pomocí svého parťáka Kanea budete plnit nejrůznejší úkoly v centru „špinavé“ Šhangaie.

Nejdříve se pozastavím u kamery, tzv. pohled třetí osoby je v této hře velmi zvláštní. Nesetkáváte se totiž se standardní stabilní kamerou, ale s bláznivou, skákající a rušící kamerou. Po celou dobu hraní budete mít pocit, že za vámi běhá kameraman. Kamera se třese, když běžíte, cenzuruje násilné záběry a zašumí, když něco vybouchne. Hra opravdu vypadá, jako dokument o zločinu, brutalitě a násilí. Většina záběrů je tedy cenzurovaná.

Umělá inteligence nepřátel je v této hře zpracovaná velmi reálně. Hráč se musí opravdu dobře krýt, aby ho některý z nepřátel nezasáhl, a to i v jednoduché obtížnosti. Ale v některých chvílích je to až otravné.

Ani s grafikou se vývojáři moc nepředvedli. Grafika totiž vypadá opravdu velmi slabě. Myslím že kdyby byla tato hra jen černobíle nepoznali byste rozdíl. Opravu hlavní barvou je deprimující šedá.

Hře Kane and Lych 2 : Dog Days uděluji :  40%

 

Zajímavý nápad,  ze kterého se ale vyklubala jen průměrná hra ...

 

 

 Airsoftmen