- Dead Rising 2 - recenze a video

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Dead Rising 2

 

Dead Rising 2 je hra, která je určena pro milovníky masakrování zombií. V této hře budete totiž zabíjet zombie ve velkém, ne 10, ne 100 ale tisíce zombií půjdou přímo po vás. Jako bývalý motokrosový závodník Chuck Green plníte nejrůznější úkoly ve městě Fortune City plného zombíků.

A nejde jen tak o ledajaké zabíjení, můžete se totiž bránit se vším co ve hře najdete, můžete použít kladiva, sekery, CDčka, motorové pily, meče, cirkulárky nebo kytary. Můžete také použít motorky, auta, skateboard nebo sekačku, hra je tedy opravdu o masakrování.

Samozřejmě si v různých obchodech můžete vzít oblečení nebo cokoliv jiného.

Ale horší je to u úkolů, musíte je totiž plnit v časovém limitu a nemůžete si vybrat jestli zrovna tento úkol chcete dělat, všechno je jen o čase, kterého ale nemáte dostatek. Dalo by se říci, že vlastně žádný volný čas nemáte, protože musíte neustále hledat lék pro svou dceru, jak ho nedostane, tak zemře a hledání v labyrintu budov a obchodů je obtížné.

Dialogy s postavami také za moc nestojí, málokdy uslyšíte postavu mluvit, většina dialogů je vedena pouze textově, myslím že jedině ve videosekvencích je slyšet dabing postav.

Ukládání hry je naprostá katastrofa, když totiž chcete hru uložit musíte vběhnout na záchod. Co to je ? Je to prostě hrůza, hra se vám sice ukládá také po dokončení důležitých úkolů, ale i tak je to hrůza.

Grafika nijak nevybočuje ze standartu pro novější hry, takže je uspokojivá.

Deadrising recenze video

deadrising recenze video

Hře Dead Rising 2 uděluji :  85 %  vcelku zajímavá hra.

 

Airsoftmen