- THE FOREST

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

THE FOREST

 

Game Forest !

 

V této hře se zřítíte s letadlem na zdánlivě pustý ostrov a jako jediný pasažér přežijete. Musíte si obstarat jídlo, kácet stromy, z nich stavět obydlí nebo nábytek. Vyrobit si zbraně, s nimiž lovíte zvěř. Z kůží si vyrábíte oblečení a jiné věci. Při havárii se ztratil váš syn, kterého musíte najít. To je účelem celé hry.

Postupem času ale zjistíte, že ostrov není tak opuštěný, jak jste si mysleli. Zjistíte to v okamžiku, kdy se setkáte s prvními lehce zmutovanými domorodci, kteří se vás pochopitelně snaží zabít. Zmutovaní? Sice můžete narazit na celkem normálně vyhlížející obyvatele, kterým jen schází pořádná manikúra a návštěva zubaře, ale taky se můžete potkat s horou masa s pěti nohama bez rukou či s podivnou a vždy lehce naštvanou chobotnicí.

Ale to jen tak na začátek. Co se týče grafiky, hra je opravdu dobře zpracovaná. Stromy, zvířata, nástroje, domorodci - vše vyhlíží velmi realisticky. Hráče proto příběh vtáhne velice rychle do hry a hra baví i po několika desítkách odehraných hodin.

The forest nabízí i možnost multiplayeru. Buď založíte novou hru nebo se připojíte do existující k jiným hráčům, se kterými se můžete dorozumívat v herním chatu či vysílačkou. Hra je tedy zase poněkud pestřejší. 

 

Game Froest ! recenze

Co je zvláštností a zajímavou vsuvkou ve hře, je fakt, že si budete muset hlídat nejen zdraví a hlad a žízeň, na což můžete i umřít, ale i nedostatek energie a zimu.  Také zjistíte, že ostrov je protkaný sítí jeskynních chodeb, kde se ukrývají dost potřebné věci, které si sami nevyrobíte. Pro klaustrofobiky to asi nebude to pravé ořechové.

V poslední řadě je třeba říci, že hra není pro slabší povahy. Pokud jste lekaví nebo vám vadí pohled na krev, Forestu se raději vyhněte. Klávesnice by to nemusela přežít....

The forest je velice povedený survival se zajímavým příběhem a skvělou grafikou a až na pár drobných bugů, kdy například srnka proběhne skrz strom, je naprosto bez chybičky.

 

The Forest uděluji  90 %

 

Autor :
BloodyMystique